Klaidos žinutė

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters - drupal_get_feeds() (eilutė 394/home/babajaga/domains/abcoptika.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2386/home/babajaga/domains/abcoptika.lt/public_html/includes/menu.inc).

TIKRŲ kainų DEKLARACIJA

ABC OPTIKOJE rėmelių kainos tikros! Todėl ir netikrų akcijų pas mus nebus. Tik tikros!


Šiais beprotiškų nuolaidų laikais, 5% ar 10% nuolaida gali atrodyti kaip nesusipratimas, tačiau neabejokite galutinė kaina, kurią jūs sumokėsite mūsų optikoje bus keliolika ar net keliasdešimt procentų mažesnė nei daugelyje kitų optikų. Drąsiai sakome: mūsų kainas galite lyginti, kad ir su pačiu pigiausiu optikos tinklu. Tikime- jei pirmenybę teiksite mažai kainai, o ne didelei nuolaidai -pasirinksite mus.

Pavyzdžiui pas mus anglų dizainerio europiečiui kurti akinių rėmeliai už vogto dizaino kinietiškos štampuotės kainą! Nei vienas optikų tinklas to jums nepasiūlys.

P.S. O akinių lęšiams tikra AKCIJA -40%. Daugeliu atvejų sulūžus akiniams, net remontuoti ar taisyti akinius neapsimoka.