Klaidos žinutė

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters - drupal_get_feeds() (eilutė 394/home/babajaga/domains/abcoptika.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - menu_set_active_trail() (eilutė 2386/home/babajaga/domains/abcoptika.lt/public_html/includes/menu.inc).

Servisas ir remontas

Daugeliui renkantis akinius galbūt tai nesvarbu... bet atsitikus "nelaimei" tai tampa jums naudinga.


Be abejo ABC optikoje kaip ir daugumoje kitų parduotuvių parduodamoms prekėms suteikiame iki 2m. garantiją, BET DAR PAPILDOMAI ilgamečio įdirbio su tiekėjais dėka, ABC optika jums gali pasiūlyti išskirtinį pogarantinį aptarnavimą:


>remontą ir greitą sulūžusių detalių pakeitimą.

>didelę tikimybę, kad praėjus net ir keletui metų vis dar turėsite galimybę užsakyti tą patį modelį ar jo detalę ir nereikės akinių remontuoti ar taisyti. (Tai ypač aktualu jei jums reikalingi brangūs lęšiai, nes daugeliu atvejų sulaužius akinius jums nereiks pirkti naujų lęšių, užteks užsakyti tik naują detalę ar rėmelį). Taigi, atsitikus nelaimei su jūsų akiniais neskubėkite pirkti naujų ar remontuoti akinius net jei garantija akiniams jau pasibaigusi. Užsukite -daugeliu atveju išspręsime jūsų problemą daug pigiau.

> Smulkų remontą nemokamai neribotą laiką. (varžtelio pakeitimas, noselės pakeitmas ir pan.)

Taip pat atliekame ne tik smulkų, bet ir sudėtingą akinių rėmelių remontą.